Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Довженка,1 в м. Трускавці.

   УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  __ _______    _____ року              №  ____

Про надання дозволу  на виготовлення проекту із
землеустрою щодо відведення земельної ділянки
по вул. Довженка,1 в м. Трускавці.

 Розглянувши заяву Управління комунальної власності Трускавецької міської ради, з  метою залучення до сплати земельного податку суб’єктів підприємницької діяльності ,які є власниками приміщень в нежитловій будівлі по вул. Довженка,1 , керуючись   ст.ст. 12,   122, 123  Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А :

     1. Дати дозвіл Управлінню комунальної власності Трускавецької міської ради на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною   площею 0,0963га по вул. Довженка,1 для обслуговування нежитлової будівлі (ведення комерційної діяльності),  за рахунок земель міської ради не наданих  у власність чи  користування.     

    2. Юридичній особі звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки,  у відповідності до вимог земельного законодавства.

    3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

  

            Міський  голова                                                       А.Кульчинський  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *