Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення Горічко О.С.

                                   УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________20____ р.             № ____

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки по зміні цільового

призначення Горічко О.С.  

            Розглянувши заяву Горічко Ольги Степанівни, беручи до уваги рішення міської ради № 693 від 12.10.2017 року « Про затвердження містобудівної документації «План зонування території міста Трускавця (зонінг) », керуючись                  ст. ст.12, 20, 123   Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні міська рада

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл Горічко Ользі Степанівніна виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення земельної ділянки площею 0,0219 га по вул. Бортнянського з «для будівництва та обслуговування офісу з гостьовими кімнатами» на «для обслуговування житлового будинку» за рахунок земель, що перебувають в користуванні на умовах оренди в Горічко Ольги Степанівни, на підставі договору оренди землі від 28.07.2006 року № 040644600106 (зі змінами).
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Наконечний Ю.О.).

 

                                                                                         Міський голова                                           А.Кульчинський

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *