Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення обслуговуючому кооперативу житлово-будівельному кооперативу «Арей -2015»

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

( ________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від   ____________ 2020 року                   № 

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки по зміні цільового

призначення обслуговуючому кооперативу

житлово-будівельному кооперативу «Арей -2015»

    Розглянувши заяву ОК ЖБК «Арей-2015»», беручи до уваги рішення Трускавецької міської ради №  від 30 січня 2020року «Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території   забудови земельної ділянки по вул. Мазепи…»)», , керуючись   ст. ст.12, 20, 123   Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні міська рада

                                                                                                                  В  И  Р   Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл обслуговуючому кооперативу житлово-будівельному кооперативу «Арей -2015» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,4600 га по вул. Мазепи (кадастровий номер 4611500000:07:002:0040) з «для іншої житлової забудови ) на «для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку», категорія земель – землі житлової та громадської забудови за рахунок земель міської ради не наданих у власність та користування.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії (Ю.Наконечний). 

                                                                                  Міський голова                                                  А.Кульчинський

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *