Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення ТзОВ «Санаторій «Едем»

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

( ________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від   ____________ 2020 року                   № 

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки по зміні цільового

призначення ТзОВ «Санаторій «Едем»

    Розглянувши заяву ТзОВ «Санаторій « Едем», , беручи до уваги рішення Трускавецької міської ради № 693 від 12.10.2017року «Про затвердження містобудівної документації «План зонування території міста Трускавця (зонінг)», , керуючись   ст. ст.12, 20, 123   Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні міська рада

                                                                                                                            В  И  Р   Ш  И  Л  А:

  1.       Дати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю « Санаторій «Едем» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,1180 га по вул. Стуса,6 (кадастровий номер 4611500000:08:001:0032) з «для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення» (обслуговування пансіонату) на «для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури», категорія земель – землі житлової та громадської забудови за рахунок земель, що перебували у користуванні на умовах оренди в ТзОВ «Санаторій «Едем».
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії (Ю.Наконечний). 

                                                                                                   Міський голова                                                  А.Кульчинський

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.