Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТзОВ «Нові технології девелопмент» по вул.С.Бандери,31

                                        УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________2018 року             № ____

Про надання дозволу  на виготовлення проекту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки

ТзОВ «Нові технології девелопмент» по вул.С.Бандери,31

Розглянувши заяву ТзОВ «Нові технології девелопмент», Інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно.. за номером 134119248 від 13.08.2018року, графічний матеріал з зазначенням місця розташування земельної ділянки ,яку заявник бажає відвести, копію витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб,фізичних осіб- підприємців та громадських формувань, беручи до уваги рішення Трускавецької міської ради № 693 від 12.10.2017 року « Про затвердження містобудівної документації «План зонування території міста Трускавця (зонінг)» та керуючись   ст.ст. 12, 93, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                       В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «Нові технології девелопмент» на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки   орієнтовною  площею 0.1900 га по вул. С.Бандери,31   для  будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури , з подальшим  наданням в користування на умовах оренди, за рахунок земель міської ради,   не наданих у власність та користування.
  2. ТзОВ «Нові технології девелопмент»  звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення документації із землеустрою, у відповідності до вимог земельного законодавства.  
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Наконечний Ю.О.).

  

                                                                                     Міський голова                                                        А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *