Про надання дозволу на виготовлення відповідної документації для підготовки лоту земельної ділянки по вул. Карпатській для продажу права оренди на земельних торгах

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(                                                 СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від                      2018 р.                             №

Про надання дозволу на виготовлення

відповідної документації для підготовки лоту

земельної ділянки по вул. Карпатській для

продажу права оренди на земельних торгах

Розглянувши звернення Андрейка О.І., керуючись   п.34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, вимогами п.5.ст.135, п.5 ст.136 Земельного кодексу України, якими передбачено, що фінансування підготовки лотів до продажу земельних ділянок державної, комунальної, приватної власності та прав на них на земельних торгах у формі аукціону, організація і проведення земельних торгів може здійснюватися за рахунок коштів виконавця земельних торгів на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону між організатором земельних торгів та виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота, міська рада  

                                                                                                                           В И Р І Ш И Л А :

1.Включити до переліку земельних ділянок для підготовки лотів з продажу на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку площею 2,34 га, що розташована за адресою: Львівська область, м. Трускавець вул. Карпатська (в межах населеного пункту).

            2.Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зазначеної в п.1. цього рішення, для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону,  для ведення комерційної діяльності (влаштування саночного спуску) без права забудови земельної ділянки, передбачивши сервітут для заїзду до сусідньої ділянки за рахунок земель Трускавецької міської ради,  не наданих у власність та користування.

3.Відповідно до п.5.ст.135, п.5 ст.136 ЗКУ фінансування підготовки лоту до продажу на земельних торгах та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів виконавця земельних торгів, на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земель-них торгів  у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота.

  1. Доручити    міському    голові     укласти    Договір   із спеціалізованою організацією – Виконавцем земельних торгів про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону.
  2. .Виконавчому комітету забезпечити подання на затвердження сесією  міської ради, погодженої в установленому порядку відповідної документації.
  3. рішення Трускавецької міської ради №999 від 26.07.2018р. вважати таким,що втратило чинність.
  4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( Наконечний Ю.О.).

 

                                                                                     Міський  голова                                                А.Кульчинський    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.