Про надання дозволу на виготовлення відповідної документації для підготовки лоту земельної ділянки по вул. Шевченка для продажу її на земельних торгах

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________ СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від _________   ___ р.             №

Про надання дозволу на виготовлення

відповідної документації для підготовки

лоту  земельної ділянки по вул. Шевченка

для продажу її на  земельних торгах

Керуючись   п.34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” , вимогами п.5.ст.135, п.5 ст.136 Земельного кодексу України, якими передбачено, що фінансування підготовки лотів до продажу земельних ділянок державної, комунальної, приватної власності та прав на них на земельних торгах у формі аукціону, організація і проведення земельних торгів може здійснюватися за рахунок коштів виконавця земельних торгів на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону між організатором земельних торгів та виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота, міська рада  

                                                                                                                                 В И Р І Ш И Л А :

1.Включити до переліку земельних ділянок для підготовки лотів з продажу на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку площею 0,0074 га, що розташована за адресою: Львівська область, вул. Шевченка (в межах населеного пункту),

            2.Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зазначеної в п.1. даного рішення, для продажу її  у власність на земельних торгах у формі аукціону,  для обслуговування готелю (благоустрій території),  категорія земель – землі житлової та громадської забудови, за рахунок земель Труска-вецької міської ради,  не наданих у власність та користування.

  1. Надати дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки, зазначеної в п.1. даного рішення, для продажу її на земельних торгах у формі аукціону.

4.Відповідно до п.5.ст.135, п.5 ст.136 ЗКУ фінансування підготовки лоту до продажу на земельних торгах та проведення земельних торгів здійснити без викори-стання бюджетних коштів, за рахунок коштів виконавця земельних торгів, на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земель-них торгів  у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота.

  1. Доручити    міському    голові     укласти    Договір   із спеціалізованою організацією – Виконавцем земельних торгів про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону.
  2. Виконавчому комітету забезпечити подання на затвердження сесією міської

ради, погодженої в установленому порядку відповідної документації.

  1.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( А.Стародуб).

 

      

                                                                                Міський  голова                                                А.Кульчинський    

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *