Про надання ТзОВ «Ріал Істейт» земельної ділянки площею 0,2574га по вул. Дрогобицькій,35 у користування на умовах оренди

                                    УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________20____ р.             № ____

Про надання ТзОВ «Ріал Істейт»

земельної ділянки площею 0,2574га

по   вул. Дрогобицькій,35

у користування на умовах оренди

 

          Розглянувши заяву ТзОВ «Ріал Істейт», керуючись ,ст.ст. 12, 122, 123 Земельного кодексу України, ст.33 Закону України «Про оренду землі» п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самовряду-вання в Україні”,  міська рада

                                                                                                                  В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Надати Товариству з обмеженою відповідальністю «Ріал Істейт» земельну ділянку (кадастровий  номер – 4611500000:04:003:0010), площею 0,2574 га по вул. Дрогобицькій,35 в користування на умовах оренди терміном на 5 років для 03.07 будівництво та обслуговування будівель торгівлі, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, за рахунок земель, що перебували у користуванні на умовах оренди ТзОВ «Ріал Істейт».
  2. ТзОВ «Ріал Істейт»використовувати надану земельну ділянку за цiльовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельній ділянці (організації , якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї); дотримуватися вимог Земельного кодексу України.
  3. ТзОВ «Ріал Істейт»зареєструвати право користування земельною ділянкою в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії                       Ю. Наконечний ).

           

                                                                                        Міський голова                                          А.Кульчинський

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *