Про надання земельної ділянки площею 0,0041га на бульварі Торосевича у користування на умовах оренди ТзОВ «Трускавецькі лікувальні води»

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

(                           СЬОМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ )

Р І Ш Е Н Н Я

Від                           2019   року                   №


 

Про надання земельної ділянки

площею 0,0041га на бульварі Торосевича

у користування на умовах оренди

ТзОВ «Трускавецькі лікувальні води»

Розглянувши заяву ТзОВ «Трускавецькі лікувальні води», беручи до уваги Спеціальний дозвіл на користування надрами, наданий на підставі наказу від 22.12.2018 року №510 Державної служби геології та надр України, керуючись ст.ст. 12, 93, 123,134 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

                                                                                                                              В И Р I Ш И Л А:

 

  1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Трускавецькі лікувальні води» у користування на умовах оренди земельну ділянку (кадастровий номер 4611500000:10:003:0003) площею 0,0041 га на бульварі Торосевича для цілей підрозділів 06.01-06.03 та для збереження і використання земель природно-заповідного фонду (обслуговування свердловини 16-РК), категорія земель – землі оздоровчого призначення, терміном на _______р. за рахунок земель що перебували в користування ПАТ «Трускавецькурорт».
  2. ТзОВ «Трускавецькі лікувальні води»   надану земельну ділянку   використовувати їх за цiльовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельних ділянках (організації , якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї); дотримуватися вимог Земельного кодексу України.
  3. ТзОВ «Трускавецькі лікувальні води» зареєструвати право оренди в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно,
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Наконечний Ю.О.).

  

           

                                                                                              Міський голова                                                       А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *