Про надання земельної ділянки площею 0,1165га вул. Бойківській у користування на умовах оренди ТзОВ «Медіалком»

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(                                 СЕСІЯ   СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ) 

Р І Ш Е Н Н Я

Від                   2020   року                   №

м. Трускавець

 

Про надання земельної ділянки

площею 0,1165га вул. Бойківській

у користування на умовах оренди

ТзОВ «Медіалком»

Розглянувши заяву ТзОВ «Медіалком », беручи до уваги витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №187228382від 01.11.2019 року,   керуючись ст.ст. 12, 79-1, 93, 123, Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р I Ш И Л А:

 

  1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю « Медіалком» у користування на умовах оренди земельну ділянку – площею 0,1165 га на вул.Бойківській (кадастровий номер земельної ділянки 4611500000:09:009:0138) для (02.01) будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) категорія земель – землі землі житлової та громадської забудови, терміном на п’ять років за рахунок земель що перебували в користуванні ТзОВ «Медіалком».
  2. ТзОВ «Медіалком» надану земельну ділянку   використовувати їх за цiльовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельних ділянках (організації , якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї); дотримуватися вимог Земельного кодексу України.
  3. ТзОВ «Медіалком» зареєструвати право оренди в Державному реєстрі речових прав .
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Наконечний Ю.О.).

  

            Міський голова                                                       А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *