Про надання земельної ділянки площею 1,0863га на бульварі Торосевича,5 у користування на умовах оренди ТзОВ «Трускавецькі лікувальні води»

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

(                           СЬОМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ )

Р І Ш Е Н Н Я

Від                           2019   року                   №

м. Трускавець

 

Про надання земельної ділянки

площею 1,0863га на бульварі Торосевича,5

у користування на умовах оренди

ТзОВ «Трускавецькі лікувальні води»

Розглянувши заяву ТзОВ «Трускавецькі лікувальні води», беручи до уваги витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №190561575 від 27.11.2019року,договір купівлі –продажу будівлі від 26.11.2019року, керуючись ст.ст. 12, 93, 123, Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

                                                                                                                   В И Р I Ш И Л А:

 

  1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Трускавецькі лікувальні води» у користування на умовах оренди земельну ділянку (кадастровий номер 4611500000:10:005:0001) площею 1,0863 га на бульварі Торосевича,5 06.03 для інших оздоровчих цілей (розміщення і експлуатації основних,підсобних та допоміжних будівель та споруд, Бювет№1 з галереєю) категорія земель – землі оздоровчого призначення, терміном на 10 років за рахунок земель що перебували в користуванні ПрАТ «Трускавецькурорт» .
  2. ТзОВ «Трускавецькі лікувальні води»   надану земельну ділянку   використовувати їх за цiльовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельних ділянках (організації , якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї); дотримуватися вимог Земельного кодексу України.
  3. ТзОВ «Трускавецькі лікувальні води» зареєструвати право оренди в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно,
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Наконечний Ю.О.).

             

                                                                                   Міський голова                                                       А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.