Про розгляд щодо укладення договору оренди

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_______________________ СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________2019 р.             № ____

 

Про розгляд щодо укладення договору оренди

  

           У відповідності до ст.ст.25,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», абзацу 4 частини4 статті 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» враховуючи звернення управління спільним майном щодо оренди Комунальним неприбутковим підприємством «Львівська обласна лікарня відновного лікування» нежитлових приміщень по вул.. Данилишиних,62, міська рада:

                                                                                                                        В И Р І Ш И Л А : 

1.Погодити Комунальному неприбутковому підприємству «Трускавецька міська лікарня» передачу в оренду нежитлових приміщень 6 та 7 поверхів терапевтичного корпусу Трускавецької міської лікарні площею 1209,8 кв.м. Комунальному неприбутковому підприємству «Львівська обласна лікарня відновного лікування» терміном до 31 грудня 2034 року для ведення статутної діяльності.

  1. Управлінню комунальної власності підготувати Договір оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що належить до комунальної власності міста.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва та комунальної власності і майна та комісію міської ради з питань освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, санаторно-курортної сфери та молодіжної політики.

  

                                                                                        Міський голова                                                   А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *