Про розгляд заяв щодо продовження договорів оренди та встановлення розміру орендної плати

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_______________________ СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________2018 р.             № ____

 

Про розгляд заяв щодо продовження договорів

оренди та встановлення розміру орендної плати

 

        З метою соціального захисту вразливих груп населення, у відповідності до ст.ст.25,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна» враховуючи звернення заявників – громадських організацій міста, міська рада:

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Продовжити термін дії договорів на оренду нежитлових приміщень на 2019 рік (з 01 січня по 31 грудня) наступним громадським організаціям для ведення статутної діяльності , а саме:

1.1.Релігійній громаді Християнської Церкви Повного Євангелія «Еммануїл» – за оренду нежитлового приміщення площею 27,9 кв.м. по вул..Дрогобицькій,29/1;

1.2.Міській організаціії ветеранів – за оренду нежитлового приміщення площею 48,9кв.м. по вул.Івасюка,17/87;

1.3.Міській організаціії Української спілки ветеранів Афганістану – за оренду нежитлового приміщення площею 153.4 кв.м. по вул.Стуса,9.

1.4.Громадській організації Учасників, ветеранів та волонтерів війни за незалежність України міста Трускавця «Ковчег» – за оренду нежитлового приміщення площею 381,4 кв.м. по вул.. Стебницькій,100

2. Встановити плату за оренду майна комунальної власності на 2019 рік (з 01 січня по 31 грудня) в розмірі 5 гривень в рік без ПДВ вищезазначеним громадським організаціям, які не займаються комерційною діяльністю.

3. Управлінню комунальної власності укласти Договори оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що належить до комунальної власності міста.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва та комунальної власності і майна.

  

                                                                                                 Міський голова                                                   А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.