Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Джерельній в м. Трускавці .

                                     УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(                                                 СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від                             2018 р.             №

 

Про  відмову в наданні  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки на вул. Джерельній

в м. Трускавці .         

  

               Розглянувши заяву Скорика юрія Романовича,схему розміщення земельної ділянки ,яку пропонується відвести, керуючись Постановою Кабінету Міністрів УРСР №548 від 09.11.1981року «Про межі округів та зон санітарної охорони курортів Трускавець у Львівській області   та Євпаторії у Кримській області», Законом України «Про курорти», Рішенням виконавчого комітеті Львівської обласної ради народних депутатів від 09.10.1984р №495 «Про мережу територій і об’єктів природно – заповідного фонду області» з внесеними змінами рішенням Львівської обласної ради від 21.03.2017р. №406, Законом України «Про природно-заповідний фонд України», містобудівною документацією «Коригування Генерального плану міста – курорту Трускавець», затвердженою рішенням Трускавецької міської ради №233 від 21.12.2011року, постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 р. N 2024 «Про правовий режим зон санітарної охорони водних об’єктів» ст.ст.12,48,123,134 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Відмовити Скорику Юрію Романовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0.0100га на вул. Джерельній для обслуговування кафе «Катерина» в зв’язку з невідповідністю місця розташування цієї земельної ділянки вимогам законів (Закону України «Про курорти», Закону України «Про природно-заповідний фонд України», Земельному кодексу України) дана земельна ділянка знаходиться в межах І- зони санітарної охорони мінеральних джерел та в межах парку – пам’ятки садово – паркового мистецтва місцевого значення, який включений в мережу територій і об’єктів природно-заповідного фонду Львівської області та вільна від забудови.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою.

Міський голова                                                      А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *