Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Франка, 41 в м. Трускавці Тицейко Б.В.

                                           УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(                                                СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від                             2019 р.             №

 

Про  відмову в наданні  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки по вул.Франка, 41

в м. Трускавці Тицейко Б.В.         

  

               Розглянувши заяву Тицейко Богдана Васильовича , схему розміщення земельної ділянки ,яку пропонується відвести, керуючись Постановою Кабінету Міністрів УРСР №548 від 09.11.1981року «Про межі округів та зон санітарної охорони курортів Трускавець у Львівській області   та Євпаторії у Кримській області», Законом України «Про курорти», містобудівною документацією «Коригування Генерального плану міста – курорту Трускавець», затвердженою рішенням Трускавецької міської ради №233 від 21.12.2011року, постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 р. N 2024 «Про правовий режим зон санітарної охорони водних об єктів» ст.ст.12,48,123 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада 

                                                                                                                          В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Відмовити Тицейко Богдану Васильовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0434 га по вул. І.Франка,41 для обслуговування житлового будинку в зв’язку з невідповідністю місця розташування цієї земельної ділянки вимогам законів (Закону України «Про курорти», Земельному кодексу України), ця земельна ділянка знаходиться в межах І- зони санітарної охорони мінеральних джерел.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою .

                                                                                      Міський голова                                                      А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *