Про відмову в поновлені договору оренди землі площею 0,0317 га вул. Суховоля,69В ТзОВ «Колос»

                                       УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(                                                 СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від                           2019 р.                       №

Про відмову в поновлені договору

оренди землі площею 0,0317 га

вул. Суховоля,69В ТзОВ «Колос»

  

               Розглянувши заяву ТзОВ «Колос», місце розташування земельної ділянки, яка була в користуванні,  керуючись Постановою Кабінету Міністрів УРСР №548 від 09.11.1981року «Про межі округів та зон санітарної охорони курортів Трускавець у Львівській області   та Євпаторії у Кримській області», Законом України «Про курорти», містобудівною документацією «Коригування Генерального плану міста – курорту Трускавець», затвердженою рішенням Трускавецької міської ради №233 від 21.12.2011року, Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 р. № 2024 «Про правовий режим зон санітарної охорони водних об’єктів », ст.ст.12,48 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада 

                                                                                                                          В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

1.Відмовити товариству з обмеженою відповідальність «Колос»   в поновленні договору оренди землі площею 0,0317га по вул. Суховоля,69В в зв’язку з невідповідністю місця розташування цієї земельної ділянки вимогам містобудівної документації «Коригування Генерального плану міста – курорту Трускавець», затвердженої рішенням Трускавецької міської ради №233 від 21.12.2011року та вимогам Земельного кодексу України, а саме, земельна ділянка, що перебувала в користуванні ТзОВ «Колос», знаходиться в межах І – зони санітарної охорони мінеральних джерел.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  землекористування, містобудування та благоустрою (Наконечний Ю.О.).

 

 

                                                                                     Міський голова                                                                                     А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.