Про внесення змін до рішення міської ради № 38 від 24.12.2015р. «Про затвердження міської цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства м.Трускавця на 2016-2018 рр.»

 УКРАЇНА

 ПРОЕКТ

                                        ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА                        

Львівської області

                        (                             СЕСІЯ СЬОМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО  СКЛИКАННЯ)  

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від                         2017  року                         №  

Про внесення змін до рішення міської ради №38 від 24.12.2015р. « Про затвердження міської цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства м.Трускавця на 2016-2018 рр.» 

                Керуючись п. 22 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.5 ст.91 Бюджетного кодексу України, з метою утримання об’єктів благоустрою міста в належному стані, забезпечення проведення робіт по капітальному ремонту об’єктів житлового фонду  та  покращення умов проживання мешканців  м.Трускавець, міська рада

В  И  Р  І  Ш  И  Л  А  :

  1. Внести зміни до міської цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства м.Трускавця на 2016-2018 рр. та викласти  її в новій редакції, згідно додатків.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Трускавецької міської ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності та майна ( О.Карпин).

                  Міський голова                                                     А.Кульчинський                        

               Додатки.         

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *