Про внесення змін в рішення міської ради № 1555 від 14 листопада 2019 «Про визначення земельної ділянки для продажу на земельних торгах (аукціоні)»

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

( _______СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

від                         2019 р.                                         №

  

Про внесення змін в рішення міської ради № 1555             від 14 листопада   2019 «Про визначення земельної ділянки для продажу на земельних торгах (аукціоні)»

Керуючись   п.34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, вимогами п.5.ст.135, п.5 ст.136 Земельного кодексу України, якими передбачено, що фінансування підготовки лотів до продажу земельних ділянок державної, комунальної, приватної власності та прав на них на земельних торгах у формі аукціону, організація і проведення земельних торгів може здійснюватися за рахунок коштів виконавця земельних торгів на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону між організатором земельних торгів та виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота, міська рада  

                                                                                                                      В И Р І Ш И Л А :

  1. Внести зміни в пункт 3 рішення №1555 від 14.11. 2019 року «Про визначення земельної ділянки для продажу на земельних торгах (аукціоні)» та викласти його в такій редакції : « п.3 Відповідно до п.5.ст.135, п.5 ст.136 ЗКУ фінансування підготовки лоту до продажу   на земельних торгах та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів виконавця земельних торгів, на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота.

 Доручити    міському    голові     укласти    Договір   із спеціалізованою організацією – Виконавцем земельних торгів про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону.

Виконавчому комітету забезпечити подання на затвердження сесією  міської ради, погодженої в установленому порядку відповідної документації

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Ю.Наконечний).

           

                                                                                      Міський голова                                                           А.Кульчинський

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *