Про затвердження містобудівної документації «План зонування території міста Трускавця (зонінг)»

УКРАЇНА

 

ТРУСКАВЕЦЬКА  МІСЬКА  РАДА

Львівської  області

(______________  СЕСІЯ  СЬОМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від  ___  вересня   2019р.                     №   ___

        

Про затвердження містобудівної документації

«План зонування території міста Трускавця

(зонінг)»

 

            Відповідно до п.42 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.8,  п.1 ст.17, ст.18, ст.20, ст.21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р.  №555 «Про затвердження Порядку  проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів  містобудівної документації на місцевому рівні», враховуючи  Розпорядження міського голови №312-р від 26.07.2019р. “Про проведення громадських слухань  містобудівної документації План зонування  території міста Трускавця (зонінг)”, акти по вскриттю скриньки для заяв та зауважень після проведення процедури громадських слухань містобудівної документації “План зонування території міста Трускавця (зонінг)” на замовлення Трускавецької міської ради від 29.08.2019р. та від 02.09.2019р., Протокол засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування, архітектури та землекористування Трускавецької міської ради від 27.08.2019р., Протокол громадських слухань містобудівної документації “План зонування території міста Трускавця (зонінг)” від 29.08.2019р., рекомендації постійної комісії з питань землекористування, містобудування та благоустрою і результати громадських слухань, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити містобудівну документацію «План зонування території міста Трускавця (зонінг)» на замовлення Трускавецької міської ради згідно додатків, за винятком, території земельних ділянок загальною площею – 131,6660га., яка була продана у 2007р. ТзОВ “Альфа плюс”.  Дану територію розглядати згідно ст.19 “Детальний план території” Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань  землекористування, містобудування та благоустрою (Наконечний Ю.О.).

Міський голова                                                              А.Кульчинський

Trusk_zoning_1_08_2019 _ 2

Записка Зонінг Трускавець

Трускавець – Планувальні обмеження

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *