Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,2511 га по вул.Різняка -Макомацького територіальній громаді м. Трускавця в особі Трускавецької міської ради

                                                                                                                                                                                                                  ПРОЕКТ

                                            УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________20____ р.             № ____

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки площею 2,2511 га

по вул.Різняка -Макомацького територіальній громаді

м. Трускавця в особі Трускавецької міської ради          

      

           Розглянувши заяву ДУ Управління комунальної власності Трускавецької міської ради, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, керуючись ст.ст. 12,123, 186 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,   міська рада

 В И Р I Ш И Л А:

  1. 1. Затвердити  проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки (кадастровий номер-4611500000:01:014:0002), площею 2,2511га по вул..Різняка -Макомацького Територіальній громаді м. Трускавця в особі Трускавецької міської ради для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту  (07.02) з метою реалізації права користування цією земельною ділянкою на конкурентних засадах для потреб приватного партнера в рамках державно- приватного партнерства під будівництво та обслуговування спортивного комплексу..              
  2. Управлiнню Держгеокадастру в Дрогобицькому районі Львівської області   забезпечити архiвне зберiгання документації із землеустрою.
  3. Доручити управлінню комунальної власності Трускавецької міської ради зареєструвати в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно право власності   за Територіальною громадою м. Трускавця в особі Трускавецької міської ради.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Ю. Наконечний).

       

         

Міський голова                                     А.Кульчинський    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *