Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення на майдані Кобзаря для продажу на земельних торгах (аукціоні) .

                                   УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від ___ ____________20____ р.             № ____

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки по зміні

цільового призначення на майдані Кобзаря

для продажу на земельних торгах (аукціоні) .

 

       Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення , керуючись ст. ст.12,20,123 та главою 21 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

                                                                                                                    В И Р I Ш И Л А:

 

1.Затвердити Трускавецькій міській раді  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення (кадастровий номер – 4611500000:01:002:0029) площею 0,0292га  на майдані Кобзаря,8 для продажу у власність на земельних торгах (аукціоні)..

1.1. Змінити Трускавецькій міській раді  цільове призначення земельної ділянки (кадастровий  номер – 4611500000:01:002:0029), площею 0,092 га на майдані Кобзаря,8 з «будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування» на « обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування(будівництво та обслуговування готелю курортного типу,магазину), категорія земель – землі житлової та громадської забудови, за рахунок земель, що перебувають у власності Трускавецької міської ради.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою(Ю.Наконечний). 

  

                                                                                         Міський голова                                              А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.