Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Бойківській ТзОВ «Медіалком»

                                    УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________20____ р.             № ____

Про затвердження   проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки зі зміною

цільового призначення по вул. Бойківській

ТзОВ «Медіалком»

         

           Розглянувши заяву ТзОВ «Медіалком», проект  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки зі зміною цільового призначення, беручи до уваги рішення Трускавецької міської ради № 1494 від 19.09.2019р.року «Про затвердження містобудівної документації «Детальний план територіє земельної ділянки(кадастровий номер 4611500000:09:009:0030) розташованої за адресою вул. Бойківська у м Трускавці, яка перебуває в оренді для зміни цільового призначення земельної ділянки із будівництва та обслуговування багатоквартирного   будинку на будівництво та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) », керуючись ст.ст. 12, 20, 123,186 Земельного кодексу України, ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                      В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянкизі   зі зміною цільового призначення (кадастровий номер – 4611500000:09:009:0030) площею  0,8247 га по вул. Бойківській   Товариству з обмеженою відповідальністю «Медіалком».  

1.1. Змінити  Товариству з обмеженою відповідальністю «Медіалком»цільове призначення земельної ділянки (кадастровий  номер – 4611500000:09:009:0030), площею 0,8247 га по вул. Бойківській   з «будівництва та обслуговування багатоквартироного житлового будинку » на « 02.01 будівництво та обслуговування житлового бунку,господарських споруд і будівель (присадибна ділянка», категорія земель – землі житлової та громадської забудови, за рахунок земель, що перебувають у користуванні на умовах оренди ТзОВ «Медіалком».

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії                       Ю. Наконечний ).       

 

                                                                            Міський голова                                                                 А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *