Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Славітич М.І. по вул.Довбуша,13, площею 0,0609 га

                                                                                    ПРОЕКТ

                                             УКРАЇНА                                             

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ  СЬОМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від ___ ____________20____ р.              № ____

Про затвердження   проекту
землеустрою щодо відведення
земельної ділянки зі зміною цільового
призначення Славітич М.І. по
вул. Довбуша,13, площею 0,0609 га    

            Розглянувши заяву Славітич Михайла Івановича, проект  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки зі зміною цільового призначення, беручи до  уваги рішення Трускавецької міської ради № 619 від 20.07.2017 року «Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території забудови земельної ділянки на будівництво багатоквартирного житлового будинку по вул. Довбуша,13-15 в  м. Трускавець», керуючись ст.ст. 12, 20, 123 Земельного кодексу України,  п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянкизі зі

зміною цільового призначення (кадастровий номер – 4611500000:03:007:0067) площею  0,0609 га по вул. Довбуша,13 Славітич Михайлу Івановичу.  

1.1. Змінити Славітич Михайлу Івановичу  цільове призначення земельної ділянки (кадастровий  номер – 4611500000:03:007:0067) площею 0,0609 га по вул. Довбуша,13 з «ведення особистого селянського господарства»»  на « будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури (для будівництва та обслуговування багатоквар-тирного житлового будинку з вбудованими торгово-побутовими приміщеннями)»,  із зміною категорії землі із «земель сільськогосподарського призначення» на  категорію земель « землі житлової та громадської забудови», за рахунок земель, що перебувають у власності Славітич М.І..

  1. Славітич М.І. в 2-х місячний термін, після затвердження проекту відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення, відшкодувати втрати сільськогосподарського виробництва в сумі 2,783 тис.грн,, у відповідності до розрахунку  визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню.  

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

Міський голова                                                                                  А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *