Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул.С.Бандери,27 та надання земельної ділянки укористування на умовах оренди .

                                    УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________20____ р.             № ____

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) по вул.С.Бандери,27

та надання земельної ділянки укористування

на умовах оренди .

          Розглянувши заяви Салань Володимира Мироновича, технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул.С.Бандери,27, керуючись ст.ст. 12, 118, 123Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                    В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:                    

           1.Затвердити Салань Володимиру Мироновичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул.С.Бандери,27 (кадастровий номер – 4611500000:09:002:0050) для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських споруд і будівель (присадибна ділянка) .  

1.1 Надати Салань Володимиру Мироновичу у   користування на умовах оренди терміном на 25 років   земельну   ділянку площею 0, 0070 га по вул. Мазепи (кадастровий номер земельної ділянки – 4611500000:09:002:0050) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських споруд і будівель (присадибна ділянка) ,(код цільового призначення 02.01), категорія земель – землі житлової та громадської забудови за рахунок земель міської ради ,що перебували в користуванні Салань В.М. на умовах оренди .

  1. Салань В.М. використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту iнженерних мереж загального призначення при наявностi таких на земельній ділянці (органiзацiї, якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повну рекультивацiю територiї). Дотримуватися вимог Земельного кодексу України
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування   та благоустрою (   голова комісії   Ю. Наконечний ).

           

                                                                                              Міський голова                                           А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.