Про ліквідацію комісії з торгівлі, побуту, громадського харчування та виділення місць для організації вуличної торгівлі виконавчого комітету Трускавецької міської ради

проект

                            

УКРАЇНА
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

Від     листопада 2018 року                              

Про ліквідацію комісії з торгівлі,
побуту, громадського харчування
та виділення місць для організації
вуличної торгівлі виконавчого комітету
Трускавецької міської ради        

         Керуючись ст. 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи роз’яснення Державної регуляторної служби України, вказані у листі № 927 від 05.06.2018, та у зв’язку з розробленням Порядку розміщення на території міста Трускавця пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет Трускавецької міської ради

                                                                                                       В И Р І Ш И В :

  1. Ліквідувати комісію виконавчого комітету з торгівлі, громадського харчування та виділення місць для організації вуличної торгівлі з дати прийняття даного рішення.
  2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету № 38 від 29 грудня 2015 року «Про затвердження Положення про комісію з торгівлі, побуту, громадського харчування та виділення місць для організації вуличної торгівлі» зі змінами до нього.
  3. Управлінню розвитку міста Трускавецької міської ради розробити та подати на затвердження сесії Порядок розміщення на території міста Трускавця пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (далі Порядок) відповідно до Постанови КМУ від 06.09.2017р. № 717 «Про реалізацію пілотного проекту щодо організації електронних торгів (аукціонів) з використанням електронної торгової системи ProZorro.Продажі».
  4. Управлінню містобудування, архітектури та землекористування до вступу в дію Порядку надавати дозволи суб’єктам підприємництва на розміщення пересувних тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м. Трускавці відповідно до чинного законодавства України.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Ткаченка О.О.

         Міський голова                                                                                       А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.