Про міські спеціалізовані служби цивільного захисту Трускавецької міської ланки територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від _________ 2019 р.                             № _____

Про міські спеціалізовані служби цивільного              
захисту Трускавецької міської ланки
територіальної підсистеми Єдиної державної
системи цивільного захисту Львівської області

     Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 08.07.2015 № 469 «Про затвердження Положення про спеціалізовані служби цивільного захисту», на підставі п. 1 ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою організації належного забезпечення заходів захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, проведення спеціальних робіт за функціональною спрямованістю, виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Затвердити Положення про місцеві спеціалізовані служби цивільного захисту Трускавецької міської ланки територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області згідно з додатком 1.
  2. Утворити місцеві спеціалізовані служби цивільного захисту Трускавецької міської ланки територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області згідно з додатком 2.
  3. Керівникам міських спеціалізованих служб цивільного захисту спільно з сектором з питань цивільного захисту населення Трускавецької міської ради у двомісячний термін привести положення та керівну документацію підпорядкованих спеціалізованих служб у відповідність до Положення.
  4. Розпорядження міського голови від 10.12.2015 № 471-р «Про міські спеціалізовані служби цивільного захисту Трускавецької міської ланки територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області» вважати таким, що втратило чинність.
  5. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Міський голова                                                         А.Кульчинський

     Додатки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.