Про надання дозволу на проведення благоустрою, та обслуговування прилеглої території до земельної ділянки по вул.Бориславська,51

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

Від __ _______ 2020 року         № ________                

Про надання дозволу на проведення благоустрою,
та обслуговування прилеглої території до
земельної ділянки по вул.Бориславська,51           

          Розглянувши звернення гр.Сторчака С.О. від 18.02.2020р., керуючись ч.а п.7 ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п.4.1розд..IV Правил благоустрою м.Трускавця затверджених рішенням Трускавецької міської ради № 634 від 30.01.2014р., виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Надати дозвіл на проведення благоустрою, прибирання і належного утримання прилеглої території до земельної ділянки по вул.Бориславська,51 гр.Сторчаку С.О., згідно проекту благоустрою, що додається.
  2. Зобов’язати гр.Сторчака С.О. провести роботи по благоустрою прилеглої території у відповідності до погодженого плану благоустрою.
  3. У відповідності до Правил благоустрою, затверджених рішенням Трускавецької міської ради №634 від 30.01.2014р., попередити, що утримувач несе відповідальність за невиконання заходів з благоустрою, озеленення і прибирання території у відповідності до Закону.
  4. Порядок здійснення благоустрою, озеленення та утримання території здійснювати у відповідності пп.10. п.7.4 розд.VII затверджених Трускавецькою міською радою “Правил благоустрою”.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови   О.Балицького.

            Міський голова                                                                                       А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.