Про надання дозволу на розроблення детального плану території по вул.І.Мазепи

 УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т 

Р І Ш Е Н Н Я 

Від __ ________ 2018 року         № ___         

Про надання дозволу на розроблення
детального плану території по
вул.І.Мазепи      

          Керуючись ст.8, 19, п.3 ст.10 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та розглянувши звернення ОК ЖБК “Арей-2015” № 5 від 31.10.2018р., виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Дозволити розроблення “Містобудівної документації”, а саме детального плану території забудови земельної ділянки по вул.І.Мазепи (кадастровий номер 4611500000:07:002:0040) для зміни цільового призначення земельної ділянки з “для іншої житлової забудови” на “для обслуговування та будівництва багатоповерхового житлового будинку” та уточнення функціонального зонування.
  2. Визначити Трускавецьку міську раду замовником вище вказаного детального плану території.
  3. Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території визначити землекористувача, Трускавецьку міську раду та зацікавлених інвесторів.
  4. Землекористувачам виконати інженерно-геодезичні вишукування території земельної ділянки необхідної для виготовлення “Містобудівної документації” в М 1:500.
  5. Вище вказаному землекористувачу після розроблення «Містобудівної документації», для врахування громадських інтересів, звернутися до виконавчого комітету Трускавецької міської ради з клопотанням про проведення громадських слухань.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

Міський голова                                                                         А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *