Про надання ТзОВ «АТБ-маркет» дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м.Трускавці

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я 

від ____________ 2020 року                   № ____ 

Про надання ТзОВ «АТБ-маркет»
дозволу на розміщення зовнішньої
реклами у м.Трускавці

          Відповідно до ст.30 ч.1 п.п.13 «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішення сесії міської ради від 26.03.2019 р. №1261 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Трускавці» та рішення виконавчого комітету від 16.10.2019 р. №178 «Про затвердження вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м.Трускавці», розглянувши заяви ТзОВ «АТБ-маркет» про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Надати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «АТБ-маркет»на розміщення зовнішньої реклами – рекламного вказівника розміром 1,2м х 1,8м (двосторонній)по вул.Сагайдачного, 4 терміном на п’ять років.
  2. Надати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «АТБ-маркет» на розміщення зовнішньої реклами – рекламного вказівника розміром 1,2м х 1,8м (двосторонній) по вул.Мазепи, 3 терміном на п’ять років.
  3. Надати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «АТБ-маркет» на розміщення зовнішньої реклами – рекламного вказівника розміром 2м х 2м (двосторонній) по вул.Дрогобицькій, 35 терміном на п’ять років.
  4. Надати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «АТБ-маркет» на розміщення зовнішньої реклами – рекламного вказівника розміром 2м х 2м (двосторонній) по вул.Стебницькій, 27 терміном на п’ять років.
  5. Робочому органу:
5.1. видати заявнику дозвіл на розміщення зовнішньої реклами через адміністратора ЦНАП, на підставі рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради;
5.2. надати органам державної податкової служби інформацію про розповсюджувача зовнішньої реклами, якому надано дозвіл.
  1. Товариству з обмеженою відповідальністю «АТБ-маркет»:
6.1. укласти з виконавчим комітетом Трускавецької міської ради договір на тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів.
6.2. забезпечити рекламні засоби маркуванням із зазначенням на каркасі рекламного засобу найменування розповсюджувача зовнішньої реклами, номера його телефону, дати видачі дозволу та строку його дії.
6.3. слідкувати за естетичним виглядом носіїв зовнішньої реклами.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Ткаченка.

Міський голова                                                                                          А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.