Про надання ТзОВ «Святий Грааль» дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м.Трускавці

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я 

від ___ ______________ 2019 р.                   №____

Про надання ТзОВ «Святий Грааль»
дозволу на розміщення зовнішньої
реклами у м. Трускавці

          Відповідно до ст.30 ч.1 п.п.13 «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», та рішення сесії міської ради від 26.03.2019 р. №1261 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Трускавці», розглянувши заявиТовариства з обмеженою відповідальністю «Святий Грааль» про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Святий Грааль»на розміщення зовнішньої реклами – сіті-лайтів (3 шт.) розміром 1,2м х 1,8мпо вул. Суховоля (навпроти санаторію «Кристал») терміном на п’ять років.
  2. Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Святий Грааль», на розміщення зовнішньої реклами – рекламного щита розміром 3м х 6м (двосторонній) по вулиці Городище (навпроти ЛДКК «Шале Грааль») терміном на п’ять років.
  3. Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Святий Грааль»на розміщення зовнішньої реклами – рекламного щита розміром 3м х 6м (двосторонній) по вулиці Городище (навпроти питного озера) терміном на п’ять років.
  4. Робочому органу:
4.1.видати заявнику дозвіл на розміщення зовнішньої реклами через адміністратора ЦНАП, на підставі рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради;
4.2 надати органам державної податкової служби інформацію про розповсюджувача зовнішньої реклами, якому надано дозвіл.
  1. Товариству з обмеженою відповідальністю «СвятийГрааль»:
5.1. укласти з виконавчим комітетом Трускавецької міської ради договір на тимчасове користування місць розташування рекламних засобів.
5.2. забезпечити рекламні засоби маркуванням із зазначенням на каркасі рекламного засобу найменування розповсюджувача зовнішньої реклами, номера його телефону, дати видачі дозволу та строку його дії.
5.3 слідкувати за естетичним виглядом носіїв зовнішньої реклами.
  1. 6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міськогоголовиО.Ткаченка.

Міськийголова                                                                     А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *