Про надання ТзОВ «Лемар-Євросервіс» дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м. Трускавці

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

РІШЕННЯ

 

від ___ ______________ 2019 р.                   №____

 

Про наданняТзОВ«Лемар-Євросервіс»

дозволуна розміщення зовнішньої

реклами у м. Трускавці

 

Відповідно до ст.30 ч.1 п.п.13 «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішення сесії міської ради від 26.03.2019 р. №1261 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Трускавці»та рішення виконавчого комітету від 16.10.2019 р. №178 «Про затвердження вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м.Трускавці», розглянувши заявиТзОВ«Лемар-Євросервіс» про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, виконавчий комітет міської ради

                                                                                                                                            ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвілТовариству з обмеженою відповідальністю «Лемар-Євросервіс»на розміщення зовнішньої реклами –сіті-лайтів (6 шт.) розміром 1,2м х 1,8м на бульварі Торосевича (біля сходів до центрального бювету) терміном на три роки.
  2. Надати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «Лемар-Євросервіс» на розміщення зовнішньої реклами –сіті-лайтів (2 шт.) розміром 1,2м х 1,8м по вул. Стебницькій (біля ТЦ «Славутич») терміном на три роки.
  3. Надати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «Лемар-Євросервіс» на розміщення зовнішньої реклами– рекламного щита розміром 3м х 6м (односторонній) по вул.Городище (навпроти ДЛРКК «Ріксос-Прикарпаття») терміном на три роки.
  4. Надати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «Лемар-Євросервіс» на розміщення зовнішньої реклами– рекламного щита розміром 3м х 6м (двосторонній) по вул.Городище (біля дельфінарію «Оскар») терміном на три роки.

5.Надати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «Лемар-Євросервіс» на розміщення зовнішньої реклами– рекламних щитів (2 шт) розміром 3м х 6м (односторонні) по вул. Мазепи (біля заправки «WOG») терміном на три роки.

  1. Надати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «Лемар-Євросервіс» на розміщення зовнішньої реклами– рекламного щита розміром 3м х 6м (двосторонній) по вул.Стебницькій (біля Будинку учнівської творчості) терміном на три роки, за умови погодження з власником земельної ділянки, на якій знаходиться рекламний щит.
  2. Зобов’язати Товариство з обмеженою відповідальністю «Лемар-Євросервіс» дотримуватися вимог зовнішнього вигляду сіті-лайтів:

7.1. розміщення рекламних засобів повинно здійснюватися з дотриманням вимог їх уніфікації у межах однієї вулиці за типом конструкцій, розмірів, висотою нижнього краю площини від поверхні землі, зеленого кольору.

  1. Робочому органу:

8.1.видати заявнику дозвіл на розміщення зовнішньої реклами через адміністратора ЦНАП, на підставі рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради;

8.2. надати органам державної податкової служби інформацію про розповсюджувача зовнішньої реклами, якому надано дозвіл.

  1. Товариству з обмеженою відповідальністю «Лемар-Євросервіс»:

9.1. укласти з виконавчим комітетом Трускавецької міської ради договір на тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів.

9.2. забезпечити рекламні засоби маркуванням із зазначенням на каркасі рекламного засобу найменування розповсюджувача зовнішньої реклами, номера його телефону, дати видачі дозволу та строку його дії.

9.3 слідкувати за естетичним виглядом носіїв зовнішньої реклами.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Ткаченка.

                                                                                                Міський голова                                                 А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.