Про підготовку міського господарства до осінньо-зимового опалювального сезону 2017-2018рр.

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від __________ 2017 р.              № ____

 Про підготовку міського господарства
до осінньо-зимового опалювального
сезону 2017-2018рр.

            Керуючись  Законами України « Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», на підставі розпорядження голови Львівської ОДА №233/0/5-17 від 28.03.2017 року «Про підготовку до опалювального сезону 2017/18 років», з метою забезпечення координації ефективного виконання заходів з підготовки об’єктів господарського комплексу  міста-курорту до роботи в осінньо-зимовий період, вчасного початку опалювального сезону 2017/18 року і сталого функціонування підприємств житлово-комунального господарства та соціальної сфери, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Затвердити заходи щодо забезпечення вчасної підготовки житлово-комунального господарства та соціальної сфери міста  до опалювального сезону 2017/18 років згідно додатку №1.
  2. Затвердити склад робочої групи з координації та вирішення проблемних питань з  підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року згідно додатку №2.
  3. Керівникам підприємств, організацій та установ міста :

3.1. в термін до 01.10.2017 р. забезпечити готовність  підприємств, організацій та установ до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року з оформленням відповідних актів готовності, згідно розділу 2  Наказу Державного  комітету з питань житлово-комунального господарства «Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій» від 17.05.2005р. №76.

3.2. забезпечити відповідно до чинних законодавчих актів до 1 жовтня 2017 року встановлення договірних стосунків між власниками майна, виробниками, надавачами та споживачами житлово-комунальних послуг.

3.3. забезпечити до 15 жовтня  2017 р. стовідсоткову поточну оплату за енергоносії та ліквідації існуючої заборгованості, яка виникла в опалювальний період 2016-2017р.

3.4. вжити заходів щодо забезпечення теплопостачальних організацій та служб до опалювального сезону необхідним обсягом лімітів газу.

3.5. зобов’язати керівників ТзОВ «ТКО Комфорт – Сервіс», ТзОВ «Трускавецький водоканал», КП “Трускавецьтепло” вжити всіх заходів, передбачених діючим законодавством щодо 100% розрахунків споживачів за надані послуги та спожиті енергоносії.

  1. Покласти відповідальність за вчасну і якісну підготовку будівель, споруд, об’єктів та мереж  до осінньо-зимового сезону 2016/17 року :

            4.1. комунальної власності – на керівників профільних відділів, управлінь та установ міської ради;

            4.2. приватної власності  та відомчого підпорядкування – на керівників відповідних підприємств, організацій та установ.

  1. Встановити, що керівники комунальних підприємств, установ та організації, голови об’єднань співвласників багатоквартирних будинків несуть персональну відповідальність за виконання заходів з підготовки до осінньо-зимового сезону 2017/18 років
  2. Відділу інформаційної політики та зв’язку з громадськістю Трускавецької міської ради організувати висвітлення в засобах масової інформації заходів з підготовки до осінньо-зимового сезону 2017/18 років.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови п.О.Балицького.

Міський голова                                                                                                  А. Кульчинський

            Додаток № 1.

            Додаток № 2.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *