Про порядок проведення засідання виконавчого комітету Трускавецької міської ради в режимі відеоконференції

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________2020 року         № ____

Про порядок проведення засідання
виконавчого комітету Трускавецької
міської ради в режимі відеоконференції

           З метою проведення засідання виконавчого комітету в режимі відеоконференції на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби (COVID-19) відповідно до обмежень встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. № 211 (зі змінами та доповненнями від 16.03.2020р. № 215), керуючись ст.11 Закону України “Про правовий режим надзвичайного стану”, виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Тимчасово, протягом дії карантину та інших надзвичайних ситуацій, проводити відкриті засідання виконавчого комітету Трускавецької міської ради в режимі відеоконференції.
 2. Засідання виконавчого комітету Трускавецької міської ради в режимі відеоконференції провести виключно з метою розгляду проектів рішень, які пов’язані із забезпеченням фінансування заходів, які мають особливу важливість і пов’язані з запобіганням виникненню, поширенню, локалізацією і ліквідацією спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), забезпеченням безперебійної роботи комунальних підприємств, установ та організацій міста.
 3. Рішення про скликання засідання в режимі відеоконференції може прийматися міським головою.
 4. Підготовка і попередній розгляд проектів рішень, включених до порядку денного такого засідання, забезпечується відділом організаційного забезпечення діяльності виконкому Трускавецької міської ради через інформування про дату, час, порядок денний такого засідання шляхом розміщення відповідної інформації на офіційному веб-сайті Трускавецької міської ради з одночасним направленням цієї інформації на електронну адресу кожного члена виконавчого комітету Трускавецької міської ради завчасно.
Проекти рішень, розгляд яких заплановано на засіданні та супровідні документи до них надаються членам виконавчого комітету в електронному вигляді засобами єдиної автоматизованої системи роботи з документами у Трускавецькій міській раді та її виконавчого комітету шляхом розсилки інформаційних листів з додержанням строку, визначеного цим пунктом.
 1. Засідання в режимі відеоконференції проводиться у будівлі Трускавецької міської ради у службовому кабінеті міського голови. Технічна підтримка та організація запису засідання в режимі відеоконференції проводиться відділом комп’ютерного забезпечення та технічного захисту інформації Трускавецької міської ради.
 2. Під час проведення засідання виконавчого комітету Трускавецької міської ради в режимі відеоконференції можуть перебувати лише:
1) міський голова та його заступники, секретар міської ради, керуюча справами виконавчого комітету;
2) особа, визначена доповідачем проекту;
3) працівник відділу організаційного забезпечення діяльності виконкому.
 1. Перед відкриттям засідання в режимі відеоконференції проводиться запис присутніх членів виконавчого комітету, які приєдналися до участі у роботі засідання. Головуючий повідомляє про результати запису та відеотрансляції.
Після відкриття засідання в режимі відеоконференції головуючий повідомляє про початок розгляду проекту та оголошує його повну назву і доповідача.
 1. Розгляд проекту на засіданні в режимі відеоконференції включає:
1) доповідь посадової особи, визначеної доповідачем законопроекту (проекту іншого акта) – до десяти хвилин;
2) виступи та запитання членів виконавчого комітету – до п’яти хвилин.
Після завершення розгляду проекту рішення проводиться голосування щодо його прийняття за основу та в цілому.
 1. Голосування на засіданні виконавчого комітету в режимі відеоконференції відбувається наступним чином:
1) головуючий називає прізвище, ім’я та по батькові члена виконавчого комітету в алфавітному порядку, який називає своє прізвище, ім’я, по батькові і назва проекту, що розглядається, після чого особисто здійснює голосування шляхом зазначення позиції “за”, “проти” або “утримався”.
2) після кожного голосування головуючий повідомляє про те, що волевиявлення присутніх на відеоконференції членів виконавчого комітету зафіксовано.
У разі, якщо з технічних причин член виконавчого комітету не зміг проголосувати, йому повторно надається можливість проголосувати.
Після завершення голосування уповноважена особа для ведення протоколу засідання доповідає про результати голосування за проект, після чого головуючий оголошує про результати прийняття рішення.
 1. Після завершення розгляду питань порядку денного засідання виконавчого комітету головуючий оголошує про закриття засідання в режимі відеоконференції.
 2. Гласність засідання виконавчого комітету в режимі відеоконференції забезпечується шляхом його трансляції на офіційному веб-сайті Трускавецької міської ради.

Міський голова                                                       А.Кульчинський

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *