Про відмову у наданні дозволу ФОП Карпин Н.В. на розміщення зовнішньої реклами у м.Трускавці

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від ___ ______________ 2019 р.                   №____

Про відмову у наданні дозволу
ФОП Карпин Н. В. на розміщення
зовнішньої реклами у м. Трускавці 

         Відповідно до ст.30 ч.1 п.п.13 «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» рішення сесії міської ради від 26.03.2019 р. №1261 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Трускавці» та рішення виконавчого комітету від 16.10.2019 р. №178 «Про затвердження вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м. Трускавці», розглянувши заяви ФОП Карпин Н. В. про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. 1. Відмовити фізичній особі-підприємцю Карпин Наталії Вікторівні у наданні дозволу на розміщення зовнішньої реклами – сіті-лайту розміром 1,2м х 1,8м по вул. Бориславська, 1 через негативний висновок за результатами обстежень, необхідних для видачі документа дозвільного характеру, а саме даний рекламний засіб не входить до вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м.Трускавці, затверджений рішенням виконкому від 16.10.2019 р. №178 «Про затвердження вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м.Трускавці».
  2. Робочому органу надати заявнику вмотивовану відповідь із зазначенням підстав про відмову у отриманні дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Ткаченка.

Міський голова                                                                       А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.