Про відмову у наданні дозволу ТзОВ «Наша справа Аутдор» на розміщення зовнішньої реклами у м.Трускавці

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від ___ ______________ 2019 р.                   №____

Про відмову у наданнідозволу
ТзОВ «Наша справа Аутдор»на розміщення
зовнішньоїреклами у м.Трускавці

          Відповідно до ст.30 ч.1 п.п.13 «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» рішення сесії міської ради від 26.03.2019 р. №1261 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Трускавці» та рішення виконавчого комітету від 16.10.2019 р. №178 «Про затвердження вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м. Трускавці», розглянувши заявиТзОВ«Наша справа Аутдор» про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Відмовити Товариству з обмеженою відповідальністю «Наша справа Аутдор» у наданні дозволу на розміщення зовнішньої реклами – рекламного щита розміром 3м х 6м (двосторонній) по вул. Дрогобицька (навпроти готелю «Бескид») у зв`язку з тим, що даний рекламний засіб не входить до вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м.Трускавці, затверджений рішенням виконкому від 16.10.2019 р. №178 «Про затвердження вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м.Трускавці».
  2. Відмовити Товариству з обмеженою відповідальністю «Наша справа Аутдор» у наданні дозволу на розміщення зовнішньої реклами – рекламного щита розміром 3м х 6м (односторонній) по вул. Воробкевича(біля залізничного вокзалу) у зв`язку з тим, що даний рекламний засіб не входить до вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м.Трускавці, затверджений рішенням виконкому від 16.10.2019 р. №178 «Про затвердження вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м.Трускавці».
  3. Відмовити Товариству з обмеженою відповідальністю «Наша справа Аутдор» у наданні дозволу на розміщення зовнішньої реклами – рекламного щита розміром 3м х 6м (односторонній) по вул.Дрогобицькау зв`язку з тим, що даний рекламний засіб не входить до вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м.Трускавці, затверджений рішенням виконкому від 16.10.2019 р. №178 «Про затвердження вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м.Трускавці».
  4. Робочому органу надати заявнику вмотивовану відповідь із зазначенням підстав про відмову у отриманні дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського головиО.Ткаченка.

Міський голова                                                       А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *