Про відмову у наданн дозволу ТзОВ «Лемар-Євросервіс» на розміщення зовнішньої реклами у м. Трускавці

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

РІШЕННЯ

 

від ___ ______________ 2019 р.                   №____

 

Про відмову у наданнідозволу

ТзОВ «Лемар-Євросервіс»на розміщення

зовнішньоїреклами у м. Трускавці

 

Відповідно до ст.30 ч.1 п.п.13 «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішення сесії міської ради від 26.03.2019 р. №1261 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Трускавці»та рішення виконавчого комітету від 16.10.2019 р. №178 «Про затвердження вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м. Трускавці», розглянувши заявиТзОВ«Лемар-Євросервіс» про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, виконавчий комітет міської ради

                                                                                                                                ВИРІШИВ:

  1. Відмовити Товариству з обмеженою відповідальністю «Лемар-Євросервіс» у наданні дозволу на розміщення зовнішньої реклами – рекламного щита розміром 3м х 6м (двосторонній) по вул.Сагайдачного (біля магазину «Вишенька») у зв`язку з тим, що даний рекламний засіб не входить до вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м.Трускавці, затверджений рішенням виконкому від 16.10.2019 р. №178 «Про затвердження вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м.Трускавці».
  1. Відмовити Товариству з обмеженою відповідальністю «Лемар-Євросервіс» у наданні дозволу на розміщення зовнішньої реклами – рекламного щита розміром 3м х 6м (односторонній) по вул.Городище (навпроти ДЛРКК «Ріксос-Прикарпаття») у зв`язку з тим, що даний рекламний засіб не входить до вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м.Трускавці, затверджений рішенням виконкому від 16.10.2019 р. №178 «Про затвердження вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м.Трускавці».
  1. Відмовити Товариству з обмеженою відповідальністю «Лемар-Євросервіс» у наданні дозволу на розміщення зовнішньої реклами – рекламного щита розміром 3м х 6м (односторонній) по вул. Стуса (біля стоматологічної клініки) у зв`язку з тим, що даний рекламний засіб не входить до вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м.Трускавці, затверджений рішенням виконкому від 16.10.2019 р. №178 «Про затвердження вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м.Трускавці».
  2. Відмовити Товариству з обмеженою відповідальністю «Лемар-Євросервіс» у наданні дозволу на розміщення зовнішньої реклами – призматрону розміром 3,235м х 6,22м на бульварі Торосевича у зв`язку з тим, що даний рекламний засіб не входить до вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м.Трускавці, затверджений рішенням виконкому від 16.10.2019 р. №178 «Про затвердження вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м.Трускавці».
  3. Робочому органу надати заявнику вмотивовану відповідь із зазначенням підстав про відмову у отриманні дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міськогоголовиО.Ткаченка.

                                                                                            Міськийголова                                                 А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.