Про зарахування на квартирний облік гр. Більського Олега Васильовича

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від                                   2019 р.                 №

Про   зарахування на квартирний облік гр. Більського Олега Васильовича


    Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 34,46 Житлового кодексу УРСР, п.п.1,7 п.13, п. 5-1 п.46 Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затвердженими Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. № 470, Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту», розглянувши заяву Більського Олега Васильовича, сина загиблого військовослужбовця – Більського Василя Романовича, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції та пропозиції громадської комісії по житлових питаннях, виконком міської ради

                                                                                                                              В И Р І Ш И В :

  1. Зарахувати на квартирний облік Більського Олега Васильовича складом сім’ї одна особа, сина загиблого військовослужбовця – Більського Василя Романовича, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції.  

       Більський Олег Васильович проживає у м. Трускавці квартира, яка складається з однієї кімнати, житловою площею – 15,3 кв. м. з кухнею та усіма комунальними вигодами, в якій зареєстровано три особи. Власного житла немає.

       Потребує покращення житлових умов у зв’язку з забезпеченістю житловою площею нижче встановленої норми та проживання в одній кімнаті осіб різної статті старших 9 років.

1.1.Включити Більського Олега Васильовича в списки позачергового надання жилих приміщень, відповідно до п.15 ст. 15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту».

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

                                                                                   Міський голова                                                        А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.