Про затвердження протоколу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій № 5 від 11.02.2020 року та акту обстеження території міста за наслідками некласифікованої події, спричиненої погрішенням погодних умов 10 лютого 20

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від ___________ 2020 року                      № _____

Про затвердження протоколу міської комісії
з питань техногенно-екологічної безпеки
і надзвичайних ситуацій № 5 від 11.02.2020 року
та акту обстеження території міста за наслідками
некласифікованої події, спричиненої
погрішенням погодних умов 10 лютого 2020 року 

       З метою виділення коштів з місцевого бюджету на ліквідацію наслідків некласифікованої події, яка сталася внаслідок погіршення погодних умов спричинених поривами вітру 10 лютого 2020 року, керуючись ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити протокол міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій № 5 від 11.02.2020 року.
  2. Затвердити Акт обстеження території міста за наслідками некласифікованої події, спричиненої погрішенням погодних умов (пориви вітру) 10 лютого 2020 року від  11.02.2020 року.
  3. Доручити управлінню житлово-комунального господарства і будівництва (С.Максимич), відділу освіти Трускавецької міської ради (О.Лобик) провести роботи з відновлення об’єктів, які постраждали внаслідок некласифікованої події, спричиненої погіршенням погодних умов 10 лютого 2020 року на території м.Трускавець.
  4. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Міський голова                                                                   Андрій Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.