РІШЕННЯ № 301 від 15 вересня 2016 року Про внесення змін до міської цільової Програми з підтримки комунального підприємства «Трускавецьжитло» на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням міської ради №34 від 24.12.2015р.

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

(ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ  СЬОМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО  СКЛИКАННЯ)

                                                

                                       Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  15 вересня  2016  року          № 301

        

Про  внесення змін до міської  цільової  Програми з підтримки комунального підприємства «Трускавецьжитло» на 2016-2018 роки, затвердженої   рішенням міської ради №34 від 24.12.2015р.  

Враховуючи звернення КП «Трускавецьжитло», керуючись п. 22 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання п.5 ст.91 Бюджетного кодексу України,  з метою фінансової  підтримки   підприємств комунальної форми власності та покращення  їх матеріальної бази шляхом внесення внесків до статутного капіталу суб’єктів господарювання ,  міська рада

В  И  Р  І  Ш  И  Л  А  :

            1. Внести зміни в міську цільову Програму з підтримки комунального підприємства «Трускавецьжитло» на 2016-2018рр., а саме:

    Перелік заходів на 2016  рік доповнити наступними заходами:

 – придбання основних засобів ( пандуси переносні  2 шт.)  – на суму 16,0 тис. грн.

 – захід на 2016 рік «Реконструкція та придбання обладнання для дитячих майданчиків» викласти в новій редакції «Реконструкція та придбання обладнання для дитячих  та спортивних майданчиків» та збільшити обсяг фінансування  на суму  757,0 тис. грн.

            2. Створити комісію по визначенню місць і комплектності дитячих та спортивних майданчиків за участю голів депутатських фракцій (за згодою).

           3.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Трускавецької міської ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності та майна( О.Карпин).

                                                                                           Міський голова                                                                А. Кульчинський    

 

поіменне голосування

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.