РІШЕННЯ № 848 від 01 березня 2018 року Про надання дозволу на виготовлення відповідної документації для підготовки лоту для продажу її на земельних торгах

     УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ТРИДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 01 березня 2018 р.             № 848

   Про надання дозволу на виготовлення

   відповідної документації для підготовки

   лоту  для продажу її на  земельних торгах

Керуючись   п.34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” , вимогами п.5.ст.135, п.5 ст.136 Земельного кодексу України, якими передбачено, що фінансування підготовки лотів до продажу земельних ділянок державної, комунальної, приватної власності та прав на них на земельних торгах у формі аукціону, організація і проведення земельних торгів може здійснюватися за рахунок коштів виконавця земельних торгів на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону між організатором земельних торгів та виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота, міська рада  

                                                                                                                                 В И Р І Ш И Л А :

1.Включити до переліку земельних ділянок для підготовки лотів з продажу на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку площею 0,0292 га, що розташована за адресою: Львівська область, майдан Кобзаря,8 (в межах населеного пункту),

            2.Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з « для будівництва та обслуговування закладів культурно-просвітницького обслуговування» на « для обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (будівництво та обслуговування готелю курортного типу, магазину)», зазначеної в п.1. цього рішення, для продажу її  у власність на земельних торгах у формі аукціону.

  1. Надати дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки, зазначеної в п.1. цього рішення, для продажу її на земельних торгах у формі аукціону.

4.Відповідно до п.5.ст.135, п.5 ст.136 ЗКУ фінансування підготовки лоту до продажу на земельних торгах та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів виконавця земельних торгів, на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота.

  1. Доручити    міському    голові     укласти    Договір   із спеціалізованою організацією – Виконавцем земельних торгів про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону.
  2. Виконавчому комітету забезпечити подання на затвердження сесією міської ради погодженої в установленому порядку відповідної документації.
  1.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( А.Стародуб).

 

                                                                                         Міський  голова                                                А.Кульчинський    

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *