РІШЕННЯ № 859 від 06 березня 2018 року Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1846 га по вул. Карпатській ТзОВ «Готельно- кур

                                     УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ТРИДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 06 березня 2018 р.             № 859

Про надання  дозволу  на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

площею 0,1846 га по вул. Карпатській ТзОВ «Готельно-

курортний коиплексв «Карпати»       

Розглянувши заяву ТзОВ «Готельно – курортний комплекс «Карпати», керуючись ст.ст.12, 123 Земельного кодексу України, ст. 25 Закону України «Про Державний земельний кадастр», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл  Товариству з обмеженою відповідальністю «Готельно – курортний комплекс «Карпати»  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1846 га по вул. Карпатській для обслуговування свердловини питної води за рахунок земель, що перебували в користуванні на умовах оренди ТзОВ «Готельно – курортний комплекс «Карпати», з подальшим наданням в користування на умовах оренди .
  2. 2. ТзОВ «Готельно – курортний комплекс «Карпати»  звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у відповідності до вимог земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( А.Стародуб).

 

                                                                                       Міський голова                                                        А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *