РІШЕННЯ № 1109 від 22 листопада 2018 року Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Яворському І.В.

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

(СОРОК СЬОМА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 22 листопада 2018 року                   № 1109

 

Про відмову в наданні  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Яворському І.В.  

            Розглянувши заяву учасника бойових дій Яворського Ігоря Васильовича (посвідчення серія АА №357304 від  21.08.2017 року),який зареєстрований за адресою Турківський район с. Зубриця, вул.Довбуша,24 керуючись  ст.ст. 12, 118 Земельного кодексу України, рішенням Трускавецької міської ради № 693 від 12.10.2017 року « Про затвердження містобудівної документації «План зонування території міста Трускавця (зонінг)», містобудівною документацією «Коригування Генерального плану міста – курорту Трускавець», затвердженою рішенням Трускавецької міської ради №233 від 21.12.2011рокуЄ п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада 

                                                                                                               В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Відмовити Яворському Ігорю Васильовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в м. Трускавці   для будівництва індивідуального житлового будинку, в зв’язку з відсутністю в межах міста Трускавця вільних земельних ділянок, визначених генеральним планом міста Трускавця під індивідуальну житлову забудову.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Наконечний Ю.О.).

 

                                                                                        Міський голова                                            А.Кульчинський

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.