РІШЕННЯ № 1311 від 16 травня 2019 року Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0173га по вул. Воробкевича та надання у користування Сухіні Є.М.,Флюнт Н

                                 УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(П’ЯТДЕСЯТ П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від   16 травня 2019 року             № 1311

Про затвердження  технічної

документації із землеустрою щодо

встановлення(відновлення)меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0173га

по вул. Воробкевича та надання у користування

Сухіні Є.М.,Флюнт Н.Й.  

          Розглянувши заяви Сухіни Євгенія Михайловича та Флюнт Наталії Йосипівни, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Воробкевича в м. Трускавці, керуючись ст.ст. 12, 120,122,123   Земельного кодексу України,  Законом України «Про оренду землі»,  п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (кадастровий номер – 4611500000:01:014:0079) площею 0,0173 га по вул. Воробкевича Сухіні Євгенію Михайловичу та Флюнт Наталії Йосипівні.

  1. Надати Сухіні Євгенію Михайловичу та Флюнт Наталії Йосипівні земельну ділянку (кадастровий  номер – 4611500000:01:014:0079) площею 0,0173 га по вул.Воробкевича в корстування на умовах оренди терміном на 3 роки  для 03.07. будівництва та обслуговування будівель торгівлі (будівництво та обслуговування магазину,бару з офісними приміщеннями), категорія земель – землі житлової та громадської забудови, за рахунок земель ,що були в користуванні на умовах оренди Сухіни Є.М..
  1. Сухіні Є.М.та Флюнт Н.Й. використовувати надану  земельну ділянку за цільовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельній ділянці (організації, якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї), дотримуватися вимог Земельного кодексу України.
  2. Сухіні Є.М.та Флюнт Н.Й. зареєструвати  право користування земельною ділянкою  в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. 
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії                       Ю. Наконечний ).

                                                                          Міський голова                                                           А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *