РІШЕННЯ № 1499 від 04 жовтня 2019 року Про заяву Трускавецької міської ради

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ШІСТДЕСЯТ ДРУГА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 04 жовтня 2019 року       № 1499

Про заяву Трускавецької

міської ради

 

Керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

                                                                                                                 В И Р І Ш И Л А :

  1. Прийняти заяву щодо недопущення капітуляції України в російсько-українській війні з реалізації «формули Штайнмаєра» (додається).
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на міського голову.

                                                                              Міський голова                                                  А.Кульчинський

                                 Додаток

                     до рішення міської ради

                     від 04.10.2019 р. № 1499

 

Заява Трускавецької міської ради щодо недопущення капітуляції України в російсько-українській війні

Ми, депутати Трускавецької міської ради, заявляємо про те, що анонсовані 1-го жовтня 2019 року Президентом України наміри з реалізації так званої «формули Штайнмаєра» є, на нашу думку, здачею національних інтересів і початком капітуляції України в російсько-українській війні.  
        Збройна агресія Російської Федерації розпочалася з неоголошених і прихо-ваних вторгнень на територію України підрозділів збройних сил та інших силових відомств Російської Федерації, а також шляхом організації та підтримки терорис-тичної діяльності, що призвело до створення окупаційних адміністрацій в окремих районах Донецької і  Луганської областей, в Автономній Республіці Крим і місті Севастополі.
         Незважаючи на те, що тимчасова окупація Російською Федерацією частини територій України, не надає Російській Федерації жодних територіальних прав, а діяльність збройних формувань Російської Федерації та окупаційної адміністрації Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях суперечить нормам міжнародного права, Російська Федерація як держава-окупант завжди прагнула легітимізувати створені нею в  окремих районах Донецької і Луганської областей незаконні органи влади. 
         Унаслідок реалізації так званої «формули Штайнмаєра» Україна  отримає саме легітимізацію та тривале консервування терористичних окупаційних адміністрацій в окремих районах Донецької і Луганської областей через проведені вибори. Пізніше плануватиметься номінальне  “повернення” вказаних територій до складу України. Враховуючи поведінку окупаційних військ та дії офіційного Кремля, немає жодних причин вважати, що відбудеться встановлення реального  контролю над усією ділянкою українсько-російського кордону. 
        У подальшому проведення наступних виборів до українського парламенту на цих територіях остаточно закріпить присутність представників терористичних окупаційних адміністрацій у владі на національному рівні. 
         Усе вищевказане  стане можливим опісля імплементації нового законодавства про особливий статус та внесення змін до Конституції України. 
У підсумку, разом  з паралельним послабленням міжнародних санкцій  щодо Російської Федерації,  це означатиме перемогу Росії та поразку України. 
         Ми, депутати Трускавецької міської ради, рішуче заперечуємо спроби через  реалізації так званої «формули Штайнмаєра»  розміняти перспективи Українсь-кої державності та членство в Європейському Союзі та НАТО на примарний мир ціною приниження країною-агресором, що знову зробить Україну частиною Росії.

        Закликаємо також інші органи місцевого самоврядування Львівської області висловлювати свої протести проти початку капітуляції. Підтверджуємо готовність Трускавецької міської ради   провести позачергову сесію на Майдані Незалеж-ності або під стінами Верховної Ради України. Ми переконані, що місцеві ради   інших регіонів України будуть солідарні з нами  в позиції, викладеній у цій заяві.
        Вимагаємо від Президента України припинити практику прийняття доле-носних для держави рішень без урахування думки суспільства та за його спиною. 
        Пропонуємо керівництву держави та провідним політичним силам організу-вати Національний круглий стіл для напрацювання  спільної загальнодержавної стратегії на перемовинах щодо російської агресії на Сході України та долі тимча-сово окупованих територій.
        Закликаємо всі патріотичні сили, представлені у Верховній Раді України, заблокувати ухвалення нової редакції та не допустити  продовження дії Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», відомий також як Закон про особливий статус Донбасу.

Розвиток державного суверенітету України має розглядатися виключно в рамках Будапештського меморандуму.
        Ні капітуляції України!
        Слава Україні!

                                                                                      Секретар міської ради                                             Н.Пономаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.