РІШЕННЯ № 1516 від 17 жовтня 2019 року Про надання ТзОВ «Ріал Істейт» земельної ділянки площею 0,2574га по вул. Дрогобицькій,35 у користування на умовах оренди

                                     УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ШІСТДЕСЯТ ТРЕТЯ СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від   17 жовтня 2019 р.                       № 1516

Про надання ТзОВ «Ріал Істейт»

земельної ділянки площею 0,2574га

по   вул. Дрогобицькій,35        

у користування на умовах оренди

 

          Розглянувши заяву ТзОВ «Ріал Істейт», керуючись, ст.ст. 12, 122, 123 Земельного кодексу України, ст.33 Закону України «Про оренду землі» п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                   В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Надати Товариству з обмеженою відповідальністю «Ріал Істейт» земельну ділянку (кадастровий  номер – 4611500000:04:003:0010), площею 0,2574 га по вул. Дрогобицькій,35 в користування на умовах оренди терміном на 5 років, для 03.07 будівництво та обслуговування будівель торгівлі, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, за рахунок земель, що перебували у користуванні на умовах оренди ТзОВ «Ріал Істейт».
  2. ТзОВ «Ріал Істейт» використовувати надану земельну ділянку за цiльовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельній ділянці (організації, якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї) дотримуватися вимог Земельного кодексу України.
  3. ТзОВ «Ріал Істейт» зареєструвати право користування земельною ділянкою в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії                     Ю. Наконечний).

            

                                                                                              Міський голова                                          А.Кульчинський

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.