Проект рішення, який не набрав необхідної кількості Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Сагайдачного,2 ТзОВ «Терен-Дизайнсервіс»

                                     УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________20____ р.             № ____

Про затвердження   проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки зі зміною

цільового призначення по вул. Сагайдачного,2

ТзОВ «Терен-Дизайнсервіс»

           Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю, проект  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки зі зміною цільового призначення, беручи до уваги рішення Трускавецької міської ради № 578 від 22.062017року «Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території забудови земельної ділянки по вул. П.Сагайдачного,2 у м. Трускавець», керуючись ст.ст. 12, 20, 123,186 Земельного кодексу України, ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                   В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянкизі   зі зміною цільового призначення (кадастровий номер – 4611500000:04:003:0001) площею  1,7208 га по вул. Сагайдачного,2   Товариству з обмеженою відповідальністю «Терен – Дизайнсервіс».  

1.1. Змінити  Товариству з обмеженою відповідальністю «Терен – Дизайнсервіс» цільове призначення земельної ділянки (кадастровий  номер – 4611500000:04:003:0001), площею 1,7208 га по вул. Сагайдачного,2  з «розміщення та експлуатації основних,підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної. Машинобудівної та іншої промисловості» на « 02.10 для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури », категорія земель – землі житлової та громадської забудови, за рахунок земель, що перебувають у постійному користуванні ТзОВ «Терен-Дизайнсепвіс».

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії                       Ю. Наконечний ).

           

                                                                           Міський голова                                                                 А.Кульчинський

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.