РІШЕННЯ № 18 Від 3 грудня 2015 року Про затвердження міської програми «Термомодернізація об’єктів житлового фонду та об’єктів бюджетної сфери м. Трускавця на 2016-2021 роки»

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ДРУГА СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від 03   грудня 2015 року                 № 18

      

Про затвердження міської програми «Термомодернізація об’єктів житлового фонду та об’єктів бюджетної сфери м. Трускавця на 2016-2021 роки»

З метою підвищення енергоефективності будівель, покращення умов проживання та зниження собівартості енергоресурсів, керуючись п. 22 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Затвердити міську програму фінансової «Термомодернізація об’єктів житлового фонду та об’єктів бюджетної сфери м. Трускавця на 2016-2021 роки».

  1. Управлінню житлово-комунального господарства і будівництва вносити пропозиції по реалізації міської програми до проекту бюджету на відповідний фінансовий рік окремим рядком.
  1. Фінансовому управлінню Трускавецької міської ради проводити фінансування заходів міської програми в межах бюджетних призначень на відповідний фінансовий рік.
  1.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності та майна.

Міський голова                                      А. Кульчинський

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *