РІШЕННЯ № 71 Від 04 лютого 2016 року Про розгляд заяви ГО Розвиток Громади щодо надання приміщення в оренду та встановлення орендної плати

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 04 лютого   2016 року                   № 71

 

Про розгляд заяви ГО Розвиток Громади

щодо надання приміщення в оренду

та встановлення орендної плати

           У відповідності до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», ст. ст. 25,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву громадської організації Розвиток Громади, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

         1. Дозволити управлінню комунальної власності Трускавецької міської ради передатив оренду нежитлове приміщення площею 11,1 кв.м. по вул. Стебницькій,100 у м.Трускавці громадській організації Розвиток Громади на 2016 рік для проведення статутної діяльності,яка не займається комерційною діяльністю.

         2. Встановитигромадській організації Розвиток Громади орендну плату за нежитлове приміщення загальною площею11,1 кв.м по вул. Стебницькій,100 в сумі 5 гривень в рік без ПДВ.

         3. Управлінню комунальної власності підготувати необхідні документи для укладення договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна.

         4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва та комунальної власності і майна.

Міський голова                                      А. Кульчинський

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *