Розпорядження міського голови №101-р. Від 04.03.2016року

Україна

 

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

М І С Ь К И Й  Г О Л О В А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

від 04 березня  2016р.                     № 101-р

 

Про святкування «Дня працівників

житлово-комунального господарства і

побутового обслуговування населення»  

 

       На виконання спільної постанови Департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації та виконкому обласної організації  профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення  № Вк – 3.9г/1.02 від 10.02.2016р., керуючись  п.20 ч.4 ст.42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»:

      1. Відділу культури Трускавецької міської ради 11.03.2016р. о 14.00 год. в Народному домі  організувати заходи для проведення свята з нагоди  Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення  .

      2. Керівникам Управління ЖКГ і Б, КП «Трускавецьтепло», КП «Парк Курортний», КП «Трускавецьжитлло», КП «АТП», ТзОВ «Трускавецький водоканал», ТзОВ «Наше світло», ТзОВ «ТКО «Комфот –Сервіс» :

–  подати у виконавчий комітет Трускавецької міської ради  списки кращих працівників підприємств для нагородження грамотами за сумлінне виконання службових обов’язків;

–  вишукати можливість для надання матеріальної допомоги , премій ветеранам праці, кращим працівникам, малозабезпеченим сім’ям , учасникам АТО, з числа працівників підприємств;

–  провести святкові збори   на підприємствах ;

 

3.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови  О.Балицького.

 

 

Міський голова                                                                 А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *