276-р. Від 13.06.2017 ” на поховання.”

УКРАЇНА

   ТРУСКАВЕЦЬКА  МІСЬКА  РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й    Г О Л О В А

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

    від 13.06.2017 р. № 276-р

     Про надання допомоги

     на поховання.            

           

Розглянувши звернення громадян про надання допомоги на поховання, враховуючи важкі матеріальні умови cім’ї, керуючись пп.20 п.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб” від 31.01.2007 р. №99 та рішенням міськвиконкому № 30 від 17 січня 2017 року «Про розмір допомоги на поховання деяким категоріям громадян на 2017 рік »:   

    

  1. Надати допомогу на поховання в розмірі 1000 грн. (одна тисяча гривень) кожному :   

            

Волчанській Марії Миколаївні, зареєстрованої в м. Трускавець, вул. ________, що здійснила поховання сина Волчанського Назара Михайловича, 1989 р.н., який не працював, не був зареєстрований як суб’єкт підприємницької діяльності, не перебував  на обліку в міському центрі зайнятості та не був зареєстрований в системі загальнообов’язкового соціального страхування в Трускавецькій міській виконавчій дирекції Львівського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. 

Яворській Галині Володимирівні, зареєстрованої в м. Трускавець, вул. _______, що здійснила поховання чоловіка Яворського Віктора Антоновича, 1968 р.н., який не працював, не був зареєстрований як суб’єкт підприємницької діяльності, не перебував  на обліку в міському центрі зайнятості та не був зареєстрований в системі загальнообов’язкового соціального страхування в Трускавецькій міській виконавчій дирекції Львівського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.  

  1. Фінансовому управлінню (М.Федоричак) профінансувати управління праці та соціального

захисту населення в сумі 2015,80 грн. (дві тисячі п’ятнадцять грн. 80 коп.), в тому числі поштові видатки – 15,80 грн. для надання допомоги на поховання, за рахунок коштів передбачених в міському бюджеті на соціальний захист по коду КПКВКМБ 1513400.    

    

  1. 3. Управлінню праці та соціального захисту населення (В. Ільницька) профінансувати та подати

список  ЦПЗ №3 для виплати допомоги.         

  1. ЦПЗ №3 ( п.О.Лужецька) забезпечити виплату грошової допомоги .
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника управління праці та соціального захисту населення п. В. Ільницька. 

           

Міський  голова                                                  Андрій Кульчинський

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *